Now Reading
Податки в Україні – Українці вважають несправедливою податкову систему в країні

Податки в Україні – Українці вважають несправедливою податкову систему в країні

Українці не вважають, що встановлена в країні податкова система є справедливою. Так, майже три чверті українців дотримуються думки про її несправедливість.

Про це свідчать результати опитування соціологічної компанії Gradus Research.

Згідно з опитуванням, 71% респондентів відповіли, що податкова система України несправедлива. При цьому 47% вважає, що українці платять податки не в повному обсязі, 28% – що не платять податки взагалі й тільки 13% вірять в те, що всі жителі справно і повністю сплачують податки.

Крім того, респонденти впевнені, що подальше підвищення податків для бізнесу матиме певні негативні наслідки. 56% вважають, що бізнес почне масово переходити в тінь, 46% – що скоротиться кількість охочих почати свою справу в Україні, 39% – що скоротиться кількість робочих місць. Тільки 15% вважають, що негативних наслідків не буде і бюджет тільки виграє, якщо бізнес буде платити більше податків.

Опитування було проведено методом самозаповнення анкети в мобільному додатку 15 вересня 2021 року серед тисячі респондентів у віці 18-60 років на всій території України, за винятком Криму та ОРДЛО.

Нагадаємо, в Україні з 1 вересня почалося одноразове добровільне декларування. Українці мають право подати декларацію із зазначенням активів, що належать їм і з яких не були сплачені податки та збори.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top