З 1 травня ціни на газ для населення зростуть

Газопостачальні компанії оприлюднили річні ціни на газ для населення з 1 травня. За кубометр газу компанії проситимуть тепер від 7,99 грн до 13,5 грн. Станом на квітень тариф складає від 6,7 грн за куб до майже 9 гривень.
Найменшу фіксовану на рік ціну своїм споживачам запропонували: «Евода Трейд» – 7,88 грн за куб.м, «Уманьгаззбут» – 7,89 грн за куб.м, «Нафтогаз України» – 7,96 грн за куб.м і «Волиньелектросбут» – 7,98 грн за куб.м, пише «Газотека».
Фіксовані річні ціни інших постачальників газу, які обслуговують більшу частину населення України, становлять 7,99 грн за куб. м.
Ще дев’ятнадцять постачальників газу запропонували своїм клієнтам фіксовані на рік тарифи в розмірі від 8,2 грн за куб. м до 12,9 грн за куб. м.
Найвищими тарифи на газ у розмірі 13,5 грн за куб.м будуть для споживачів компаній «Херсонська обласна ЕК», «Житомирська обласна ЕК» та «Чернівецька обласна ЕК».