Now Reading
В потягах «Укрзалізниці» з’явиться безперебійний wi-fi

В потягах «Укрзалізниці» з’явиться безперебійний wi-fi

В «Укрзалізниці» планується завершити ремонт 100 пасажирських вагонів, провести Wi-Fi та декомунізувати назви станцій до кінця року.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«До грудня 2016 р. всі квитки, назви станцій, оголошення, інформація на табло буде вестися виключно українською та англійською мовою. Одночасно працюємо над декомунізацією назв станцій»,– написав Омелян у facebook.

Він також повідомив, що наступного тижня відбудеться зустріч з громадськими активістами.

See Also

«Цього року капітально відремонтуємо до 100 пасажирських вагонів, на наступний – 200. Сучасні, з вакуумними туалетами. Начебто є рішення щодо безперебійної роботи вай-фаю в поїздах та запровадження електронного квитка на електричках. Будуть внесені зміни до стандартів, відмовимося від подушок на пір’ї і ковдр у пилюці. Буде введено європейський сервіс, який повністю відповідатиме гігієні та зручності»,– анонсував Омелян

Нагадаємо, раніше «Укрзалізниця» посилила правила бронювання залізничних квитків.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

Scroll To Top