Now Reading
США надали грант у $400 тисяч на ремонт корпусу Києво-Могилянської академії

США надали грант у $400 тисяч на ремонт корпусу Києво-Могилянської академії

Посольський фонд США зі збереження культурної спадщини надав 400 тисяч доларів на реставрацію Староакадемічного корпусу Києво-Могилянської академії.

Про це повідомили в посольстві США.

Грант президенту академії Андрію Мелешевичу передав тимчасовий повірений у справах США Вільям Тейлор.

У Староакадемічному корпусі зокрема розташована однокупольна Церква Благовіщення. Це єдина в Україні зала, яка понад 300 років безперервно використовувалася з освітньою й культурною цілями.

«Цей багаторічний проект відновить знамениту пам’ятку української архітектури, спорудження якої замовив гетьман Іван Мазепа у 1703 році», — йдеться у повідомленні.

See Also

Тейлор зазначив, що планує стежити за ходом робіт, а після завершення реконструкції приєднається до числа відвідувачів споруди.

«Ми з гордістю підтримуємо оновлення Староакадемічного корпусу і сподіваємось разом із Києво-Могилянською академією реставрувати цю чудову будівлю, щоб усі українці могли нею насолоджуватись», — сказав американський дипломат.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

Scroll To Top