Now Reading
Rheinmetall передасть Україні 20 додаткові БМП Marder

Rheinmetall передасть Україні 20 додаткові БМП Marder

Компанія Rheinmetall на замовлення уряду Німеччини передасть Україні 20 додаткових бойових машин піхоти Marder 1A3 цього літа.

Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Замовлення було розміщено від уряду Німеччини у травні, з доставкою відремонтованих машин Україні цього літа.

Всього Україна отримала 40 БМП цього типу, 20 зі складів німецької армії та 20 зі складу Rheinmetall.

See Also

Крім цього, на підприємствах Rheinmetall у Касселі та Унтерлюсі проходить ремонт ще 60 БМП, які будуть доступні для України. Компанія розраховує на випуск до 10 відремонтованих БМП у версії Marder на місяць.

Ще навесні 2022 року компанія Rheinmetall Landsysteme GmbH почала власним коштом проводити ремонт БМП Marder до роботоздатного стану на своїх об’єктах в Унтерлюсі та Касселі.

Перша передача БМП Marder була здійснені у березні, разом з танками Leopard 2A6.

За інформацією джерел Der Spiegel, 40 обіцяних урядом Німеччини бойових машин піхоти Marder вже доставили до України.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

Scroll To Top