Now Reading
До 30-річчя незалежності України на ВДНГ відбудеться фестиваль повітряних куль

До 30-річчя незалежності України на ВДНГ відбудеться фестиваль повітряних куль

23 та 24 серпня на ВДНГ у Києві відбудеться національний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я – громадянин» спеціально до 30-річчя незалежності України. Учасники побачать виставу величезних аеростатів та виступи українських артистів.

Протягом двох днів на виставковому полі ВДНГ будуть працювати 15 повітряних куль, що влаштують найбільшу фотолокацію Києва. Після заходу сонця аеростати будуть світитися вогнем у супроводі світлових прожекторів. Учасники фестивалю зможуть насолодитися видовищним шоу та здійснити підйом на повітряній кулі.

В програмі фестивалю заплановані виступи артистів, унікальна вистава повітряних гімнастів, DJ-сет та інші культурно-розважальні заходи.

See Also

Участь у заході можлива за попереднім замовленням квитків на офіційному сайті https://balloonfest.com.ua Організатори просять слідкувати за новинами на сайті проекту, тому що повітроплавні заходи залежать від погодних умов.
Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я – громадянин» проводиться за фінансової підтримки Українського культурного фонду

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

Scroll To Top