Now Reading
Суд зобов’язав Коломойського сплатити ПриватБанку 1 мільйон фунтів стерлінгів

Суд зобов’язав Коломойського сплатити ПриватБанку 1 мільйон фунтів стерлінгів

Англійський суд зобов’язав колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова та інших відповідачів сплатити ПриватБанку додатково 1 млн фунтів стерлінгів до 15 березня 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба банку.

«Таким чином, загальна сума виплачених коштів банку відповідачами разом із відсотками перевищує 12 млн фунтів стерлінгів (що складається із проміжних виплат у розмірі 4,4 млн фунтів стерлінгів в рахунок юридичних витрат ПриватБанку, понесених в суді першої та апеляційної інстанції, та повернення 7,5 млн фунтів стерлінгів, сплачених банком відповідачам у грудні 2018 року»,

– йдеться в повідомленні.

Відповідачів також зобов’язали сплатити витрати ПриватБанку у розмірі близько 35 тис. фунтів стерлінгів, понесених у зв’язку із поданням такого клопотання.

See Also
blank

Нагадаємо, позов проти Коломойського та Боголюбова був поданий через рік після націоналізації ПриватБанку. Тоді банк досягнув арешту активів ексакціонерів на понад 2,5 млрд доларів.

Але пізніше Високий суд Лондона визнав позов банку невідповідним його юрисдикції, проте ПриватБанк успішно оскаржив це рішення в Апеляційному суді Англії та Уельсу. Боголюбов та Коломойський намагалися оскаржити рішення Апеляційного суду.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top