Now Reading
Візит Санду до України — Санду і Зеленський 12 січня домовилися про створення президентської ради

Візит Санду до України — Санду і Зеленський 12 січня домовилися про створення президентської ради

Президент України Володимир Зеленський і президент Молдови Мая Санду домовилися про створення президентської ради для вирішення спільних завдань двох держав.

Про це повідомив Зеленський в заяві для преси після переговорів з Санду у вівторок в Києві, яке оприлюднила пресслужба ОПУ.

«Разом з пані президентом, пані Санду і її командою ми зачепили комплекс питань українсько-молдовських відносин. Це, зокрема, спільний намір відновити діалог на вищому рівні та зробити його динамічним і найголовніше — зробити його результативним. Для цього ми домовилися створити президентську раду, в рамках якої будемо форматувати стратегію і координувати наші дії для вирішення завдань двостороннього порядку денного»,

сказав Зеленський.

За його словами, пріоритетними сферами «для спільного економічного імпульсу» України і Молдови будуть енергетика, інфраструктура і транспорт, зокрема транзит.

«У нас є амбіційна ідея — будівництво сучасної магістралі, яка з’єднає Київ і Кишинів. З цією метою ми обговорили будівництво прикордонного постового переходу через Дністер, що скоротить подорож між столицями наших держав до п’яти годин. Це також активізація торгівлі, спрощення транзиту, поліпшення міжлюдських контактів — це найголовніше»,

See Also
blank

додав Зеленський.

Крім того, він запросив Санду ще раз відвідати Україну на 30-ту річницю Незалежності в цьому році (24 серпня).

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top