Now Reading
Сервісні центри МВС розпочинають видачу зелених номерних знаків для електромобілів та електробусів

Сервісні центри МВС розпочинають видачу зелених номерних знаків для електромобілів та електробусів

З 1 січня цього року в Україні почало діяти нове законодавство, яке передбачає покрашення інфраструктури для електромобілів. Воно зокрема і передбачає запровадження зелених номерних знаків.

За даними МВС, наразі в Україні зареєстровано майже 23 тисячі електромобілів. У цьому році їх було на 42% більше, ніж торік. А протягом минулого року — зареєстровано на 77% таких автомобілів більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Власникам електромобілів в Україні почали видавати спеціальні номерні знаки, які передбачають перевагу у русі та під час паркування.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ.

Електричний транспорт з цими номерами зможе паркуватися на спеціально відведених місцях та матиме вільний доступ до зарядних станцій. Також зможе користуватися перевагами дорожніх знаків «Для електромобілів», «Крім електромобілів» та «Станція зарядки електромобілів».

See Also
blank

Для електромобілів, електромопедів та електромотоциклів це біла плашка з зеленими літерами і цифрами. Для електротаксі та електробусів — зелені цифри на темно-жовтому тлі. Такий дизайн використовують в Австрії, Німеччині, Норвегії, Великій Британії та багатьох інших країнах, кажуть у МВС.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top