Now Reading
Кіберполіція України набирає нових співробітників

Кіберполіція України набирає нових співробітників

Українська кіберполіція переходить на новий рівень роботи й оголошує великий набір фахівців.

Про це в п’ятницю, 25 вересня, заявив глава МВС Арсен Аваков, передає пресслужба відомства.

За словами міністра, сьогодні до лав кіберполіції запрошуються «сміливі, яскраві, мотивовані й креативні фахівці, які готові боротися й захищати Україну».

Аваков зазначив, що за останні п’ять років кількість кіберзлочинів збільшилася у 2,5 рази, а кіберпростір став п’ятою сферою ведення бойових дій.

«На жаль, Україна опинилася на передовій цієї нової війни. Агресія з боку Російської Федерації відбувається не тільки у вигляді військових дій, інформаційних компаній і економічних диверсій, а й у вигляді жорсткої кібервійни»,

заявив він.

Як повідомив глава МВС, для ефективної протидії кіберзлочинності планується створити інтеграційний майданчик, який забезпечить максимальну синергію української екосистеми безпечного кіберпростору.

See Also
blank

«Крім того, кіберполіція переходить на новий рівень. Її діяльність, крім безпосередньої боротьби з кіберзлочинністю, буде спрямована на виявлення і прогнозування можливих кіберзагроз, в тому числі з використанням штучного інтелекту; надання партнерам інформаційно-консультативної підтримки; вироблення в міжнародній кооперації механізму протидії чинним та потенційним загрозам, у тому числі глобальним»,

підкреслив глава МВС.
Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top