Укрзалізниця придбала два лімузини на гроші для ремонту поїзда

blank

Замість ремонту дизель-поїзда Укрзалізниця витратила близько 9 млн грн на закупівлю двох лімузинів Audi А8 Long. Однак використовувати ці машини побоялись, тому вони припадали пилом в гаражі.

Про це у Facebook повідомив член Наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко.

За його словами, машини купили за минулого керівника УЗ Євгена Кравцова, автівки придбали без тендеру та приховували цей факт.

Але в підсумку дорогі машини побоялись експлуатувати через можливий резонанс, тому вони весь час стояли в гаражі, припадали пилом, а на одній з них зіпсувався акумулятор.

За словами Лещенка, аудиторська перевірка цього випадку виявила низку порушень, але її результати пів року не передавали в правоохоронні органи.

See Also
blank


«Ця історія — лише один, але дуже яскравий приклад багаторічної вседозволеності в УЗ. Закликаю громадськість контролювати, до яких висновків прийдуть правоохоронці»,

— додав він.

Нагадаємо, за підсумками перевірки, яку проводила Державна аудиторська служба, на Укрзалізниці та її філіях виявили порушень на 11,8 мільярда гривень, які державна компанія допустила у період з 1 січня 2018 року по 30 вересня 2019 року.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top