Now Reading
У Мінфіні розповіли, на що пішли 19 мільярдів гривень з фонду з коронавірусом

У Мінфіні розповіли, на що пішли 19 мільярдів гривень з фонду з коронавірусом

Станом на вересень з Фонду боротьби з коронавірусом витратили 19,1 млрд грн з передбачених 66 млрд грн.

Про це у коментарі Українській правді заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Він зазначив, що станом на 1 вересня з Фонду боротьби з COVID-19 витратили 19,1 млрд грн із передбачених 66 млрд грн — це 29% від загальної суми.

“Станом на 1 вересня на охорону здоров’я використано – 583 млн грн із 16,3 млрд грн виділених коштів, на соціальний захист – 8,8 млрд грн із 10,6 млрд грн, на забезпечення правопорядку – 2,4 млрд грн із 2,5 млрд грн. Міністерству освіти та науки України, а саме на повернення коштів за пробне ЗНО, спрямовано і використано 52,5 млн грн. На будівництво і ремонт доріг використано 7,2 млрд із 35 млрд грн, на сферу культури виділено 1 млрд грн, які поки не використані”, – сказав міністр фінансів.

See Also
blank

Він додав, що на відновлення видатків, які були скорочені при створенні Фонду, виділили 524,2 млн грн, які також ще не використані.

“Мета Мінфіну — забезпечити ефективний розподіл коштів Фонду боротьби з COVID-19 та інших бюджетних коштів на подолання пандемії та забезпечити максимальний контроль і цільове їх використання. Зі свого боку Мінфін буде й надалі регулярно публікувати на своєму сайті інформацію щодо бюджетних видатків на подолання COVID-19 для забезпечення громадського контролю за використанням цих коштів”, – підкреслив Марченко.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top