Now Reading
Гуморист Олег Філімонов йде в мери Одеси

Гуморист Олег Філімонов йде в мери Одеси

Гуморист Олег Філімонов балотуватиметься в мери Одеси від президентської партії «Слуга Народу». Про це він сказав 31 серпня на її з’їзді. Його кандидатуру вже погодив президент.

Офіційно партія його кандидатуру поки що не затвердила.

Філімонов зазначив у коментарі «Радіо Свобода», що балотуватися в мери Одеси йому запропонував президент Володимир Зеленський. Це було ще 3 місяці тому під час неформальної зустрічі.

«Я маю сказати, що я досить довго думав. Але я ухвалив рішення, що я піду», —

сказав Філімонов.

Що обіцяє?

Філімонова каже, що насамперед хоче «повернути Одесі Одесу», а саме зробити її зручною і привабливою як для туристів, так і для місцевих жителів.

«Щоб в Одесі стало комфортно жити, щоб люди хотіли не виїжджати з міста, а приїжджати в це місто, селитися там, будувати сім’ю, іти в школу, вступати до університетів, інститутів, грати на скрипці, грати у футбол», — каже Філімонов.

Про команду

Кандидат в мери переконує, що має «дуже потужну» команду, але хто у ній конкретно, поки не уточнив. Пообіцяв це зробити через тиждень.

Переконує, що у його команді працюють професіонали, які також будуть балотуватися у депутати міськради.

See Also
blank

«Звісно, мені допомагали, мені радили, але є люди, яких я знаю років зо 30. З банківського відділу, припустимо, з економіки, з будівництва», — каже Філімонов.

Про чинну владу в Одесі та патріотизм

Чинного мера Одеси Геннадія Труханова Філімонов вважає проросійським політиком, але каже, що більшість людей у місті — патріоти України. Переконує, що зокрема і він.

Кандидат в мери запевняє, що у 2014 році обірвав усі зв’язки з Росією, попри те, що робота там була його основним джерелом доходу.

«Але я люблю цю землю (українську — ред.). Я тут живу, я тут народився. Я хочу, щоб мої онуки тут були. Я лікуюсь тут, граю в теніс тут, плаваю в цьому морі. Так, я можу кудись на два тижні поїхати, але я тут. … Минуть роки-роки, а я хочу померти тут», — розповів політик нашому кореспонденту.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top