Now Reading
ЗСУ отримали партію відремонтованих БТР-80

ЗСУ отримали партію відремонтованих БТР-80

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» передало ЗСУ партію з 9 бронетранспортерів БТР-80, відремонтованих в рамках державного оборонного замовлення.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

Усі бронемашини пройшли плановий регламентований ремонт, отримали нові сучасні засоби зв’язку та навігації, а також нові 29-дюймові покришки українського виробництва.

Бронетранспортери були передані із затримкою через проблеми у фінансуванні через державні гарантії та додатковий обсяг робіт, що був виявлений під час дефектування машин.

«Сьогодні ми передаємо нашим захисникам останню партію відремонтованих бронетранспортерів БТР-80. Роботи довелося закінчувати в особливому режимі карантину, але усі наші зобов’язання в рамках державного оборонного замовлення 2019 року тепер виконано»,

See Also

– повідомив директор КБТЗ Володимир Синявський.

На початку березня, КБТЗ передав ЗСУ останню партію з 6 модернізованих танків Т-72. Цим КБТЗ завершив постачання танків за державним контрактом з Міністерством оборони України. Перші 25 одиниць відремонтованих танків Т-72 із покращеними тактико-технічними характеристиками було передано до українського війська двома партіями у січні 2020 році.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top