Now Reading
Розпочато ремонт дороги М-18 Харків — Сімферополь — Алушта

Розпочато ремонт дороги М-18 Харків — Сімферополь — Алушта

З метою підвищення стану безпеки дорожнього руху та поліпшення транспортно-експлуатаційних показників міжнародної автомобільної дороги державного значення М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, яка з’єднує Харків та південь країни, 30 квітня 2020 р., було розпочато роботи з поточного середнього ремонту на ділянці, у Василівському районі (с. Зелений Гай).

Так, наразі на автодорозі М-18, км 323+006 – км 349+440 ведуться роботи з фрезерування існуючого покриття.

Роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Комплекс робіт передбачає повністю відновити зруйновані ділянки, на окремих ділянках влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя.

See Also
blank

Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 26,4 км.

Нагадуємо: За результатом проведення конкурсних торгів на виконання робіт з поточного-середнього ремонту автомобільної дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, на ділянці км 323+006 – км 349+440, переможцем стало ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». 10.04.2020р. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області уклала договір з ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на виконання робіт з ремонту вищезазначеної ділянки автомобільної дороги М-18.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top