Now Reading
На дорозі Р-83 влаштовують вирівнюючий шар асфальтового покриття

На дорозі Р-83 влаштовують вирівнюючий шар асфальтового покриття

У Сновському районі між селами Кучинівка та Рогізки на автодорозі «Р-83. Під’їзд до смт Березна» йдуть роботи з влаштування нового асфальтобетонного покриття. Протяжність ремонтованої ділянки – 11,5 км.

Роботи з поточного середнього ремонту виконує ПрАТ «ШРБУ-82». Наразі підрядник влаштовує вирівнюючий шар асфальтобетону.


 Дана ділянка дороги Р-83 поєднує міжнародну трасу М-01, національні автодороги Н-27, Н-28 та регіональну Р-65. Інтенсивність руху автомобільного — понад півтори тисячі авто на добу.

Дорога є перепускним маршрутом руху між міжнародними автомобільними КПП “Сеньківка”, “Миколаївка”, “Грем’яч”, та рядом міжнародних залізничних контрольних пунктів пропуску, в тому числі КПП “Сновськ”. З’єднує ряд адміністративних центрів — обласний і районні. Входить до державного туристичного маршруту “Намисто Славутича”, забезпечує міжнародний автомобільний туризм. Також є соціально важливим об’єктом для жителів ближніх районів, адже це шкільний маршрут і маршрут екстреної медичної допомоги.

See Also
blank

Шановні водії! Будьте уважні та обережні у місцях виконання дорожніх робіт. Звертайте увагу на попереджувальні знаки! Обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top