Now Reading
Відбувся IV регіональний добродійний фестиваль “Мама + Я”.

Відбувся IV регіональний добродійний фестиваль “Мама + Я”.

По благословенню митрополита Дніпропетровського й Павлоградського Іринея 13 вересня 2010 року у Дніпропетровську вже учетверте відбувся фестиваль «Мама+Я».

Існує факт: тільки в одній Дніпропетровській області в 65 дитячих державних установах виховується більше 5 000 дітей і ця цифра з кожним роком росте.

Компанія – студія стильних свят “25 година”, вже 4 рік підряд займається організацією не лише допомоги дітям-сиротам, паралельно зі своїм основним бізнесом, а і організацією щорічного доброго і світлого свята для них, яке вони завжди чекають і готуються до нього.

Після того, як організатори провели три регіональні добродійні фестивалі “Мама + Я” – чітко зрозуміли, що подібна ініціатива не може бути разовою. Щоб не залишати на цілий рік без уваги цих кинутих дітей з такою непростою долею, продовжується телевізійний щотижневий проект “Поговори про мене”. Ця програма виходить на 51 каналі і сприяє тому, що у дитячих будинків з’являються нові друзі, меценати, а у дітей – батьки-усиновителі.

Серед журі і гостей фестивалю були українські зірки: Ольга Горбачова і група «Арктика», телевізійна ведуча Даша Малахова, популярна співачка Тетяна Пєскарьова. Ведучими виступили Наталія Сівак, Олена Лєдовська, Євген Приходько.

Творча праця усіх дітей була винагороджена, їм є до чого прагнути, розвиватися і вони  вже відчувають, що потім, в дорослому житті, вони зможуть знайти собі застосування.

See Also

Усі присутні: гості свята, учасники та меценати відкрили своє серце доброті і дітям, завдяки яким, пригадали якими вони були у дитинстві, про що мріяли. Дітки із дитячих будинків організували феєричні виступи танцювальних колективів, змагалися у вокалі, артистизмі, та творчих здібностях. Усі, хто приймав участь у цьому святі, дійсно можуть пишатися тим, що роблять таку доброчинну справу і дають допомогу тим, хто її дійсно потребує! Особлива подяка авторці ідеї свята, ведучій Наталі Сівак, енергетика і творчій запал котрої надихає усіх, хто з нею працює, а її відверта любов до дітей і віра в те, що ми можемо багато зробити у цьому світі навіть не великими, але спільними зусиллями не залишає нікого байдужими!

Підготувала: Анастасія Бондарьова

Фото: Роман Радченко

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top