Now Reading
Категорії українців, які отримають додаткову 1000 грн

Категорії українців, які отримають додаткову 1000 грн

Міністр соціальної політики Марина Лазебная заявила, що окремі категорії пенсіонерів отримають доплату в 1 тис. грн з 1 квітня, а індексація пенсій відбудеться з 1 травня, як і пообіцяв президент Володимир Зеленський. Про це вона заявила в ефірі “1 + 1”.

“З 1 квітня ми плануємо видати одноразову допомогу по 1 тис. грн тим пенсіонерам, у кого пенсія не досягає 5 тис. грн. Але ми знаємо, що, крім таких пенсіонерів, у нас є ще особи з інвалідністю, у нас є діти з інвалідністю, інваліди з дитинства, у нас є соціальні пенсіонери. Ми також їх додаємо в цю категорію, і вони також отримають по 1 тис. грн “, – розповіла вона.

Глава Мінсоцполітики також назвала головне завдання: зробити матеріально забезпеченими людей, яких закликають “ізолюватися, борючись, сидіти вдома”.

See Also

“У нас є соціальні працівники. Їх по країні 40 тис. Вони мобілізовані, інструктовано. Вони сьогодні збирають заявки на ліки, на продуктові набори. Вони готові допомагати оплачувати житлово-комунальні послуги. Тому ми цю систему контролюємо”, – підсумувала вона.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top