Now Reading
ПриватБанк приєднався до системи BankID НБУ!

ПриватБанк приєднався до системи BankID НБУ!

Тепер клієнти ПриватБанк зможуть отримати дистанційний доступ до фінансових, адміністративних та комерційних послуг через систему віддаленої ідентифікації BankID НБУ.

«Для нас знаковою подією є приєднання до системи найбільшого банку України за кількістю клієнтів. Інтерес таких великих учасників банківського ринку свідчить, що Система BankID НБУ продовжує ефективно розвиватися. Водночас головним для нас є те, що кількість громадян та бізнесу, які зможуть скористатися перевагами дистанційної ідентифікації, суттєво зростає майже щомісяця», – прокоментував директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Олексій Шабан.

Він додав, що можливість дистанційної ідентифікації може бути актуальною у період поширення коронавірусної інфекції, оскільки дозволяє швидко та зручно отримувати різні послуги у віддаленому режимі, уникаючи масових контактів.

Нагадаємо, що зараз система налічує 33 учасники – 14 банків та 19 інших установ, які підтримують використання цього сервісу. Ознайомитися з повним переліком учасників можна на сайті: https://id.bank.gov.ua/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top