Концерт “Jazz Do It Project” в Арт-центрі “Квартира”

blank

У Дніпропетровську, в старовинному будинку на вул. Червона площа розташована приватна галерея “Квартира”. По своїй ідеології вона абсолютно не схожа на усі ті проекти, які були в місті до того. Окрім регулярних виставок живопису, тут проходять театральні вистави, для естетів демонструється елітарне кіно, а для меломанів – проходять концерти.

31 серпня тут відбувся концерт групи “Jazz Do It Project”.
Група “Jazz Do It Project” – джазовий колектив із Дніпропетровська, виконуючий авторську музику в кращих традиціях сучасного європейського джазу (world music, fusion, funk, jazz – rock, smooth). Група з’явилась на світ в 2006 році як проект легендарного Дніпропетровського квартету «Здесь и Сейчас». У цьому ж році публіка познайомилась з молодим колективом на XV Міжнародному фестивалі “Джаз на Дніпрі”. У 2008 році група “Jazz Do It Project” почала роботу над авторською програмою, яка витримана в стилі фанк і фьюжн і пронизана духом ранніх альбомів «Здесь и Сейчас», у ній представлені як витончені балади, так і джаз-рокові, фанкові композиції. У 2009 році до складу групи “Jazz Do It Project” прийшов новий барабанщик Ігор Рассамаха і трубач Яків Цветинський, це стало поштовхом для створення наступної програми з неповторним звучанням труби і гітари у поєднанні з джазовим скетовим вокалом. Зараз група “Jazz Do It Project” складається з п’яти музикантів: Олександр Бочкарьов – гітара, Роман Кірьяков – вокал, клавіші, Артем Кущ – клавіші, Олександр Панєв – бас, Ігор Рассамаха – ударні, адміністратор групи – Геннадій Демкін.

“Квартира”, як і обіцялося, стала “затишним гніздечком” для місцевої богеми, а останній день літа запам’ятається для усіх гостей концерту, завдяки створеній атмосфері і чудовій музиці в стилі джаз!
А всіх тих, хто хоче продовжити літній настрій, група “Jazz Do It Project” запрошує на свої наступні виступи у вересні на фестивалях “Live in Blue Bay” в Коктебелі та Арт-сімпозіум “Бірючий” у Кириловці.

See Also
blank

Підготувала: Анастасія Бондарьова
Переклад: Наталія Туренко
Фото: Роман Радченко

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top