Now Reading
Цього року планують завершити будівництво дороги Н-31 Дніпро – Решетилівка

Цього року планують завершити будівництво дороги Н-31 Дніпро – Решетилівка

За словами голови “Укравтодору”, реалізація проекту будівництва першої бетонної дороги в Україні на ділянці Дніпро — Решетилівка дозволить скоротити час на подолання маршруту з Дніпра до Києва майже на дві години.

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») має намір до кінця поточного року завершити будівництво першої бетонної дороги в Україні на ділянці Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка, що пролягає територією Дніпропетровської та Полтавської областей.

Про це повідомили в прес-службі «Укравтодору» з посиланням на результати інспектування дороги главою держагентства Олександром Кубраковим спільно з президентом України Володимиром Зеленським у рамках робочої поїздки в Полтавську область.

«Ми домовилися, що у 2020 році ми закінчимо цю історію. Вся дорога — це не тільки Полтавська область. Дорогу треба завершити. Це — амбітний план», – цитує прес-служба Зеленського.

Згідно з повідомленням, всього в рамках дорожньої стратегії на 2020 рік в Полтавській області планується виконати ремонтно-будівельних робіт на 13 млрд грн, більша частина з яких буде спрямована на дорогу Дніпро — Решетилівка.

See Also
blank

«Реалізація проекту можлива завдяки залученню «Укравтодором» коштів під державні гарантії та спрямуванням на розвиток доріг частини коштів, які Україна отримала за рішенням Стокгольмського арбітражу», – наголошується в повідомленні. За даними прес-служби, протяжність нової дороги в межах Полтавської області становитиме 79,4 км, а в Дніпропетровській області – 59 км. За попередній період були побудовані 27,4 км, однак вони ще не введені в експлуатацію.

Крім того, у Полтавській області будуються 4 мости, 8 шляхопроводів, 14 пішохідних переходів і 3 обходи населених пунктів.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top