Now Reading
Київський бронетанковий завод передав ЗСУ останню партію танків Т-72

Київський бронетанковий завод передав ЗСУ останню партію танків Т-72

Київський бронетанковий завод, що входить до Державний концерн “Укроборонпром”, завершив танковий контракт з Міністерством оборони України.

Завод передав Збройним силам останню партію з 6 танків Т-72, на яких було проведено доробки з метою покращення їх бойових та технічних характеристик. Усі танки прийнято військовою прийомкою Міноборони та передано для укомплектування підрозділів Збройних сил України. Перші 25 одиниць відремонтованих танків Т-72 із покращеними тактико-технічними характеристиками було передано до українського війська двома партіями у січні 2020 році.

Покращення характеристик надало змогу збільшити захищеність, мобільність, вогневі спроможності та управління машиною. На машині доопрацьовано оптику та стабілізаційну систему гармати, покращено загальні ходові характеристики.

Однією з головних особливостей Т-72 є можливість ведення вогню високоточними керованими ракетами “Комбат” від підприємства Концерну ДККБ “Луч”. Крім того, бойовий танк Т-72 має рівень захисту нового покоління, який забезпечують сучасні елементи динамічного захисту.

Особливу увагу при розробці Т-72 було приділено прицільному комплексу та засобам спостереження. Танк отримав прилади нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління та нічний приціл для ведення вогню керованими ракетами. Також у Т-72 встановлений комплект з цифрової радіостанції та супутникової навігаційної апаратури, що дозволяє підтримувати зв‘язок з піхотними підрозділами, що має величезне значення для взаємодії на полі бою. Київський бронетанковий завод суттєво покращив ходову частину танку. Була виконана заміна гусениць на нові з резинометалевим шарніром і обрезиненою біговою доріжкою, що дозволило збільшити плавність ходу танку.

Ремонт з покращенням характеристик техніки було реалізовано Київським бронетанковим заводом у тісній співпраці з Центральним бронетанковим управлінням ЗС України Міністерства Оборони.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top