Now Reading
У Запорізькій області розпочали ремонт дороги у напрямку моря

У Запорізькій області розпочали ремонт дороги у напрямку моря

На автомобільній дорозі державного значення Н-30 Василівка – Бердянськ, розпочалися роботи з поточного середнього ремонту.

Роботи з відновлення дорожнього покриття розпочато на ділянці автодороги Н-30, від а/д М-18 (за м. Василівка) в напрямку м. Токмак. Наразі тривають роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття. Роботи виконує підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, яка проходить по території Василівського та Токмацького районів, складає 48,1 км.

Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторією Служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

Нагадуємо: За результатом проведення конкурсних торгів на виконання робіт з поточного-середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ, на ділянці км 7+000 – км 55+082, переможцем стало ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». 18.02.2019р. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області уклала договір з ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на виконання робіт з ремонту вищезазначеної ділянки автомобільної дороги Василівка – Бердянськ.

See Also

Довідково: Національна автомобільна дорога Н-30 Василівка-Бердянськ, є однією з основних транспортних артерій Запорізької області. Ця дорога є частково евакуаційною на випадок аварії на Запорізькій АЕС і туристичним автомобільним маршрутом до курортів Приазов’я, Бердянську, Приморську. Також по даній дорозі здійснюється перевезення вантажів в Бердянський морський торговельний порт (одного з лідерів України у своїй галузі), який постійно нарощує темпи обробки вантажів у порівнянні з минулими роками.

Ця дорога є основною транспортною магістраллю Токмацького, Чернігівського, Приморського та Бердянського районів Запорізької області. Дорога також з’єднує міжнародні дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та М-14 Одеса – Мелітополь — Новоазовськ.

Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top