Now Reading
В Україні виготовили автомобілі для контролю над вуличними заворушеннями

В Україні виготовили автомобілі для контролю над вуличними заворушеннями

Нічого подібного в Україні ще не робили. Відомий український виробник пожежної техніки — компанія Tital – виготовила партію унікальних автомобілів для контролю над вуличними заворушеннями.

Виробник не вказує замовника, однак, судячи з логотипу, машини поїхали у В’єтнам.

«Кожен має право на свободу мирних зібрань та на свободу об’єднання з іншими… Реалізація цих прав не підлягає ніяким обмеженням, крім тих, які передбачені законом і необхідні в демократичному суспільстві в інтересах національної безпеки й громадського порядку, з метою запобігати заворушенням і злочинів…» , – Європейська конвенція з прав людини.

Саме для виконання державою цих функцій призначені ці спецавтомобілі — для оперативного перекриття вулиць та контролю над масовими заворушеннями.

Це так звані авто Retriever Barricade, які являють собою водомети, оснащені хитромудрим загороджувальним обладнанням.

See Also

До останнього входять розсувні ґратчастий екрани, що висуваються спеціальною гідравлічною системою, яка встановлена на «кормі». До речі, як базу використані добре відомі в Україні шасі вантажних автомобілів Ford Trucks колісної формули 4х2.

Машини також укомплектовані спеціальним кузовом фургоном, в якому знаходяться не тільки пульти управління всією цією розсувною конструкцією і водометом, але ще і місця для 10-12 осіб зі спорядженням.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top