Now Reading
“Укравтодор” назвав магістралі, які розширять до 4 смуг

“Укравтодор” назвав магістралі, які розширять до 4 смуг

У 2020 році “Укравтодор” планує розвивати мережу швидкісних автомобільних доріг, на яких дозволена максимальна швидкість руху 110-130 км / год.

Йдеться про дороги, які будуть мати не менше ніж по дві смуги руху в одну сторону з розділювальною смугою, яка виключає можливість лобових зіткнень із зустрічними автомобілями.

Цього року основні будівельні роботи по розширенню до 4-х смуг руху будуть виконуватися на трасах: М-03 – на ділянці від Лубен до Полтави, а також на ділянці від Полтави до міста Валки; М-07 – на окремих ділянках траси від Ковеля до українсько-польського кордону; Н-31 – на всій протяжності від відгалуження від швидкісного шосе М-03 біля Решетилівки до Дніпра.

“Робота в цьому напрямку безпосередньо впливає на прискорення руху між містами. Наприклад, поїздка автотранспортом від Києва до Дніпра протяжністю 477 км прискориться більш ніж на 2 години. Замість 6,5 годин дорога буде займати 4,5 години”, – сказано в повідомленні “Укравтодору “.

Відзначається, що в цьому році заплановано низку проектних робіт для майбутніх швидкісних доріг на маршрутах: М-06 – на двох окремих ділянках траси між Ужгородом і містом Мукачево, що дозволить ліквідувати два “вузьких” місця і поєднати ці два міста швидкісною трасою загальною протяжністю 31 км; Н-11 – ділянку від села Широке до села Малософіївка, що дозволяє завершити швидкісний маршрут між Дніпром і Кривим Рогом загальною довжиною 130 км; М-06 – між селами Грушвиця Друга та селом Крилов, а також Південно-Східний об’їзд Дубно, що дозволяє забезпечити швидкісний маршрут від Рівного до межі Львівської області.

“Крім запланованих дорожніх і проектних робіт, ми готуємо техніко-економічне обґрунтування для розширення до 4 смуг дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань, а також дороги Одеса-Миколаїв-Херсон”, – зазначив голова “Укравтодору” Олександр Кубрак.

See Also
blank

Крім того, в планах “Укравтодору” будівництво різнорівневих пішохідних переходів, встановлення дорожніх знаків зі світловідбивним покриттям, підсвічуванням і сигнальними лампами, розвиток комплексів автоматичної фіксації порушень і розвиток інформаційної системи моніторингу безпеки дорожнього руху.

Відзначимо, що зараз критеріям швидкісних доріг відповідають дороги технічної категорії 1-а (автомагістраль) і 1-б (швидкісне шосе), а саме: М-06 (на ділянці Київ-Житомир-Рівне), М-05 (Київ-Одеса на всій протяжності), М-01 (на відрізку Київ-Чернігів), М-29 (Харків-Новомосковськ), Н-08 (на відрізку Дніпро-Запоріжжя), М-03 (на ділянці Київ-Лубни) і Н-01 (на відрізку Київ-Обухів).

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top