Now Reading
Внаслідок Голодомору в Україні загинули мільйони людей

Внаслідок Голодомору в Україні загинули мільйони людей

– Більш жахливих масових злочинів, ніж робили більшовики в період 1917-56 років, мабуть, годі й шукати за всю історію людства.

Звірства, що перевершують людську уяву, вони зробили державною політикою.

Як сказав колись Віктор Суворов: головне диво радянської влади, це не Гагарін або балет, а померлий від голоду український селянин.

Це було сказано в період, коли Голодомор ще не був зрозумілий і оцінений, як організований геноцид українського селянства.

Сьогодні, коли отримані нові дані, ми вже розуміємо, що це була відповідь сталінської системи на 5500 (!) Тисяч селянських виступів, повстань, епізодів збройного опору, наданого більшовикам в українському селі.

Пізніше, радянська влада буде застосовувати ту ж політику в Афганістані: модернізувати міста і перетворювати прах село, як основне джерело опору.

Політика державного геноциду доповнювалася політикою етнічних чисток, коли в будинку загиблих, переселених і вигнаних, заселялися прибульці з Росії.

Сьогодні Путін відтворює ту ж логіку в Криму і на Донбасі.

Якщо ви думаєте, що у 21 столітті неможлива ситуація, при якій батьки їдять своїх дітей, пам’ятайте, що у світі 21 століття, дуже цивілізованому і просунутому, щороку дев’ять мільйонів людей як і раніше вмирає від голоду, про сотні тисяч убитих в Югославії — недавня історія в центрі Європи.

Сьогодні лунають голоси на користь примирення з тими, хто повертає нам випотрошених полонених і знімає унітази з бойових кораблів перед їх поверненням.

Це не перша спроба українського народу обдурити самого себе і він нічому не хоче вчитися не перше сторіччя.

Але є такий спеціальний день в році (сьогодні), коли народу треба повторювати не тьмяніє від часу істину:

– хто повірить Москві, рано чи пізно буде їсти своїх дітей (в прямому чи переносному сенсі).

От і все.

Олексій Арестович
Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top