Now Reading
Ціна правди: в мережу виклали трейлер потужного фільму про Голодомор (відео)

Ціна правди: в мережу виклали трейлер потужного фільму про Голодомор (відео)

Ціна правди

28 листопада на екрани українських кінотеатрів вийде історичний трилер про Голодомор. Фільм «Ціна правди» ( «Gareth Jones Story») присвячений британському журналістові Гарету Джонсу — викривач жахів радянської епохи, в тому числі та Голодомору 1932-1933 років. Поки глядачам пропонується перший офіційний трейлер фільму.

Трилер заснований на реальних подіях. Детально висвітлюється перша поїздка Джонса в СРСР, спроби журналіста донести до західної громадськості правду про голодні смерті в Радянському Союзі. Далі головному герою фільму належить витримати жорстку інформаційну війну з радянським керівництвом, який звинуватив журналіста в підтасуванні та обмані читачів.

Вихід фільму присвячений до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні.

Режисером фільму стала Агнешка Холанд з Польщі (відома за фільмами «Дитина Розмарі», «Танственний сад»), а автором сценарію — американська журналістка і дослідниця причин Голодомору Андреа Халупа. Головну роль виконав англійський актор Джеймс Нортон (серіал «Війна і мир»).Фільм знятий польською Film Produkcja за підтримки польського Інституту кіно і Державного агентства України з питань кіно, а також британської Jones Boy Film.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top