Now Reading
Біля Бобринця поновили ремонтні роботи дороги Н-14

Біля Бобринця поновили ремонтні роботи дороги Н-14

Після майже 10-літньої перерви біля Бобринця відновили роботи з реконструкції дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв (км 107+800 – 111+800).

Вже відфрезеровано верхній шар асфальтобетону, тож на об’єкті працює асфальтоукладальник, який влаштовує вирівнюючий шар гарячої асфальтобетонної сумішші.

Тоді, у 2010 році, коли розпочиналася реконструкція, укріпили конструктивні шари дороги шляхом регенерації, влаштували вирівнюючий шар. Об’єкт вдалося виконати на майже 70 відсотків, та за відсутності фінансування, роботи довелося припинити. Тепер же, в рамках окремої бюджетної програми за сприяння Уряду та Укравтодору, Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області продовжує реконструкцію.

За проектом, на вказаному відрізку, влаштовуються лотки водовідведення, вкладається 3-сантиметровий вирівнюючий шар гарячої асфальтобетонної суміші і верхній шар буде виконано щебенево-мастиковим асфальтобетоном, що підвищить стійкість полотна до навантажень та безпеку руху. Нагадаємо, що саме ЩМА підвищує щеплення дороги та коліс навіть у мокру погоду.

Також підрядник укріпить узбіччя, встановить нові дорожні знаки та нанесе горизонтальну розмітку. Гарантія – 10 років за умови дотримання правил експлуатації та вагових норм.

See Also
blank

Для завершення робіт на об’єкті цього річ необхідно майже 42 мільйони гривень бюджетних коштів.  

Загалом на дорозі Н-14 в межах Кіровоградської області ремонтні роботи тривають на кількох відрізках і до кінця вересня всі їх планується ввести в експлуатацію.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top