Now Reading
На дорогах України з’являться протизасліплюючі екрани

На дорогах України з’являться протизасліплюючі екрани

Щодня на дорогах України відбуваються сотні дорожньо-транспортних пригод, які забирають життя людей. З метою зниження рівня аварій, як мінімум на 25%, автомобільні дороги будуть оснащуватися протизасліплюючим екранами.

З 1 вересня 2019 року в дію вступає нова будівельна норма, яка передбачає оснащення автомобільних доріг в Україні протизасліплюючим екранами. Вони встановлюються на бар’єрних або парапетних дорожніх огородженнях розділювальної смуги, повідомляє Вся Україна з посиланням на пост на сторінці в Facebook заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.

За словами Парцхаладзе, протизасліплюючі екрани захистять автомобілістів в темний час доби від світла фар зустрічних машин, а також зроблять додатковий бар’єр для пішоходів, щоб вони не перетинали проїжджу частину в недозволеному місці.

See Also
blank

Це важлива зміна для безпеки руху. Лише завдяки проектуванню протизасліплюючих екранів на трасах кількість ДТП та аварій на європейських дорогах знизилася в цілому на 25%. І Україна також має використовувати і розповсюджувати більш широко цю практику.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top