Now Reading
Українські рятувальниці долучились до флешмобу

Українські рятувальниці долучились до флешмобу

Рятувальниці Державної служби надзвичайних ситуацій України взяли участь у флешмобі, аби довести 4-річній дівчинці, що вони існують. Напередодні дитина заявила, що хотіла стати б хлопчиком, аби працювати пожежником.

Першими в Україні до флешмобу долучились рятувальниці з Черкаської, Волинської, Полтавської, Рівненської та Дніпропетровської областей.

Цього тижня рятувальниці ДСНС з усієї країни брали участь у флешмобі на підтримку 4-річної Есмі з Великої Британії. Долучитися до заходу дівчата вирішили після того, як про флешмоб стало відомо з новин. У мережі ширилася інформація про те, як маленька дівчинка заявила, що хотіла б бути хлопчиком, аби стати пожежницею. Зруйнувати одвічний стереотип про те, що “вогнеборець” це суто чоловіча професія вирішили й наші дівчата.Першими, прямісінько з пожежного депо, до Есмі звернулися вогнеборки з Черкаської області. Зокрема, перша жінка-пожениця Анастасія Клочко. Слова підтримки передала й головний фахівець відділу реагування на надзвичайні ситуації управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту Марія Голик з Полтавщини.Диспетчерки, інспекторки, психологині та фахівчині хімічних підрозділів з усіх регіонів України також упевнені у тому, що маючи бажання та наполегливість можна подолати будь-які складнощі і досягти мети. Усі фото та відео-привітання Держслужба з надзвичайних ситуацій обов'язково передасть маленькій мрійниці через соцмережу twitter вже найближчим часом!Микола Чечоткін

Опубліковано ДСНС України Пʼятниця, 25 січня 2019 р.

Dnipropetrovsk region sends greetings to Esme!

See Also
blank

Dnipropetrovsk region sends greetings to Esme, a girl from the UK!According to her mother, Esmi wants to become a boy in order to be firefighter in the future.Rescuers of the city Dnipro, by their own example, shows everyone, that we are #breaking_the_stereotypes of the past and live in present. Currently there are no obstacles to realizing your dream!So, Esma, with the whole team of firefighters we want you to realize your dream, while remaining yourself!For you #Hello_Esme from Ukraine!#girlscandoanything #firefightingsexism#ДСНС_ДНІПРО#ДСНС_УКРАЇНИАндрій КульбачМикола Чечоткін

Опубліковано Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області Четвер, 24 січня 2019 р.

«Диспетчерки, інспекторки, психологині та фахівчині хімічних підрозділів з усіх регіонів України також упевнені у тому, що маючи бажання та наполегливість можна подолати будь-які складнощі й досягти мети», — йдеться у повідомленні ДСНС.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top