Now Reading
В Multiplex в ТРЦ Dafi відбувся допрем’єрний показ фільму “11 дітей з Моршину”.

В Multiplex в ТРЦ Dafi відбувся допрем’єрний показ фільму “11 дітей з Моршину”.

Цими вихідними у жителів та гостей Дніпра була змога долучитися до культурного життя в місті та побувати на допрем’єрному показі сімейної авантюрної комедії “11 дітей з Моршина”.

Про те, як народжувався фільм розповів продюсер фільму Сергій Лавренюк:

“Спершу я почув легенду про те, що Моршин створили на місці падіння метеорита, а потім знайшов історичні факти, які розповідають про те, що за часів Боніфація Штіллера в Моршині пройшов метеоритний дощ, який залишив по собі поклади залізо-нікелевих порід та осмію. Завдяки його властивостям і позитивному впливу на місцеву флору і фауну у свій час було відкрито курорт, який досі відомий своєю цілющою водою. Ця історія мене так зачепила, що я запропонував сценаристам та режисеру використати її у нашому фільмі”.

Аркадій Непиталюк, режисер фільму додав:

“Від початку ми задумували дитячу історію, але потім зрозуміли, що дітям в будь-якому віці цікаво взаємодіяти з дорослими, копіювати їх або ж доводити свою точку зору. В результаті ми отримали добре кіно, побудоване на загальнолюдських цінностях таких як дружба, щирість, традиції, взаємодопомога, чесність, відданість і справедливість. Тож в січні вас чекає добре сімейне кіно для всієї родини”.

“Коли тобі випадає шанс – роби і не гальмуй! Саме так вважає моя героїня Сніжана, яка робить усе, щоб вирватися з маленького містечка і почати жити на широку ногу. Цей образ мені видався цікавим і я спробувала зробити його досить яскравим і з певним викликом. Все вдалося, завдячуючи режисеру та крутій зоряній команді, яка присутня у фільмі”, – коментує Олена Лавренюк, актриса.

See Also

Лєра Дідковська, актриса, учасниця гурту Open Kids:

“ Якби мені сказали, що я буду актрисою фільму і для моєї ролі знадобиться каскадер – ніколи б не повірила 😊 Згадуючи зйомки, у мене до цих пір мурашки біжать, які круті були трюки! Незважаючи на короткий знімальний період ми все здружилися і стали великою родиною. Пам’ятаю, що в останній день зйомок було всім трошки сумно. Але вже скоро побачимо результат і він дуже надихає!”.
 

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top