Now Reading
Вітчизняний виробник навантажувачів виходить на український ринок

Вітчизняний виробник навантажувачів виходить на український ринок

Нещодавно в Україні з’явився ще один вітчизняний виробник навантажувачів. На виставці «Комунтех-2018» група компаній TDC («ТДС Укрспецтехніка», «Логістик Машинері») представила продукцію власного виробництва – міні-навантажувачі під торговою маркою TDC.

У конструкції використовується вітчизняна рама і ряд інших компонентів. Двигуни – Beinei – зроблені в Китаї, але за основу були взяті двигуни одного з провідних світових виробників – німецької компанії Deutz. Як повідомляє виробник, за своїми технічними і експлуатаційними характеристиками двигуни Beinei повністю відповідають німецьким моторам, проте виграють перед ними своєю ціною.

На виставці було представлено два міні-навантажувача вітчизняного виробництва.

Повноповоротний міні-навантажувач TDC-901

міні-навантажувач TDC-901

Модель TDC-901 обладнана дизельним двигуном Beinei F4L912 з повітряним охолодженням потужністю 49 л.с. об’ємом 2,8 літра. Також на нього може встановлюватись двигун Xinchai. Висота вивантаження становить2260 мм; вантажопідйомність – 1050 кг. Гідронасос Sauer Danfoss забезпечує потік в 60 л/хв.

See Also

Повноповоротний міні-навантажувач TDC-1201

міні-навантажувач TDC-1201

Модель повнопривідного міні-навантажувача TDC-1201 оснащується більш потужним двигуном Beinei F4L912 (або Xinchai) – на 63 к.с. і робочим об’ємом в 3,7 літра. Вантажопідйомність машини становить 1250 кг з висотою вивантаження 2440 мм. Гідросистема Sauer Danfoss забезпечує потік в 75 л/хв.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top