Now Reading
«Парк Київська Русь» запрошує у серпні!

«Парк Київська Русь» запрошує у серпні!

У центрі культури та історії «Парк Київська Русь» (с. Копачів, Обухівський район, Київська обл.), де поступово постає з руїн Стародавній Київ – столиця Київської Русі, з її незабутньою атмосферою, мешканцями та побутом, пройдуть захоплюючі свята у серпні.

31 липня – 1 серпня  завітайте на «Свято Ковалів».

В ці дні на території Парку зберуться майстри ковальського мистецтва і продемонструють усім бажаючим своє вміння перетворювати безформні шматки заліза на «живі» оригінальні вироби. А також завдяки майстер-класам таємниця цієї стародавньої професії відкриється для кожного! Приїхавши до Парку, цінителі активного та цікавого відпочинку зможуть прогулятися «Передгороддям» стародавнього міста, постріляти з традиційного луку, покататися на конях, відвідати музей озброєння, стати свідком невеличких театральних постановок та багато іншого.

14-15 серпня – «Медовий спас»

У цей день Ви зможете не тільки насолодитися смаком свіжого меду на Передгородді Стародавнього Києва, але і взяти участь у різноманітних народних іграх, познайомитись із прадавніми слов’янськими обрядами, навчитись стріляти з традиційних луків, приміряти справжній давньоруський костюм і навіть військові обладунки, взяти участь у богатирських забавах, засвоїти різноманітні народні ремесла та просто чудово відпочити на мальовничому Передгородді Стародавнього Києва.

У програмі:

See Also

  • ярмарок майстрів
  • майстер-класи зі стрільби з традиційного луку, метанню ножів, середньовічній боротьбі
  • народні ігри
  • театралізовані обряди
  • робота середньовічної костюмерної

Доїхати до Парку можна від ст. метро «Видубичі» (м. Київ) – зупинка біля супермаркету «Фуршет».

Ціни на квитки шукайте на сайті «Парку Київська Русь» www.parkkyivrus.com.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top