Рада спростила процедуру будівництва вітрових електростанцій

Вер 4, 2018 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Новини

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та вцілому закон щодо підвищення інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлювальної енергетики.

За відповідне рішення проголосувало 256 депутатів.

Відповідний закон спрощує процедуру отримання дозволів на будівництво об’єктів відновлювальної енергетики. Зокрема, у ньому знижується клас впливу таких об’єктів на навколишнє середовище.

Як зазначається, всі будівельні обєкти відповідно до законодавства поділяються на різні класи впливу на довкілля: чим вищим є клас, тим складнішою є процедура отримання дозволу на будівництво. Ухваленим законопроектом пропонується знизити клас впливу на довкілля вітроелетростанцій з СС2 до СС1, тобто спростити процедуру видачі дозволу на будівництво.

«Відповідно до чинного законодавства, експертиза проектів будівництва проводиться, в тому числі, в частині дотримання екологічних норм. Крім того, така експертиза є обов’язковою для об’єктів будівництва, які підлягають оцінці впливу на довкілля. Таким чином, виникає дублювання державних узгоджувальних процедур, що суперечить принципам будівельного законодавства», — йдеться у пояснювальній записці.

Одним з авторів законопроекту є депутат від «БПП» Максим Єфімов. За інформацією «Інтерфакс-Україна», депутат є власником підприємства, що виробляє вітрові турбіни. 

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031