В мережі Ланет більше не буде телеканалу Інтер

Січ 3, 2017 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Новини

Трансляція каналу Інтер та інших каналів цієї медіагрупи в кабельній мережі відомого інтернет-провайдера Ланет з 11 січня припиняється. Це пояснюється поточними рейтингами телеперегляду.

Мережа Ланет досягла в перемовинах з медіагрупами компромісу по всіх критичних питаннях (синхронне підписання договорів, пакетне розміщення каналів в соціальному пакеті, розміщення каналів на перших кнопках, неузгодженість умов ліцензування в кабельному ТБ і ОТТ, інші).

Проте, слідуючи реформаторського духу змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги), спрямованих на лібералізацію економічних відносин учасників ринку кабельного телебачення, ми вирішили підтримати конкуренцію між найбільшими медіагрупами і забезпечити додаткові можливості для незалежних телеканалів.

Стимулюючи медіагрупи до конкуренції, у 2017 році в нашій кабельній мережі будуть ретранслювати канали тільки 3 із 4 медіагруп. Грунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, групою яка не потрапила до числа тих, що залишаються стала «Inter Media Group».

P.S. На прохання дистриб’ютора групи «Inter Media Group», на час свят (до 10 січня) їх телеканали продовжать ретранслюватись в нашій мережі. – Маріан Івасюк-директор Мережі Ланет

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930