Now Reading
«КрАЗ» показав нову модель на всюдихіднему шасі для пожежників

«КрАЗ» показав нову модель на всюдихіднему шасі для пожежників

Згідно з планом ОКР на поточний рік, «КрАЗ» розробив і виготовив нове шасі підвищеної прохідності КрАЗ-5401НЕ (4х4) вантажопідйомністю 9 тонн, говориться у повідомленні прес-служби підприємства.

Шасі призначене під монтаж різних спецнадбудов, у даному випадку – під встановлення обладнання для гасіння пожеж.

Як говориться у повідомленні, оригінальність конструкції цього шасі полягає в тому, що вперше в ПАТ «КрАЗ» на двовісному повноприводному всюдиході застосована компоновка «кабіна над двигуном». Автомобіль обладнаний дворядною 4-хдверною безкапотною кабіною.

Автомобіль здатний розвивати швидкість понад 90 км/год, до того ж він досить маневрений, завдяки безкапотному компонуванню, і може легко використовуватися у міському циклі, підкреслюють у підприємстві.

See Also
blank

До того ж оснащення автомобіля двома паливними баками по 165 л, які забезпечують пробіг автомобіля на відстань до 600 км, дозволяє здійснювати оперативну доставку екіпажу і обладнання до місця проведення рятувальних, аварійний або інших необхідних, відповідно до специфікації автомобіля, робіт.

Розширюючи модельний ряд нової перспективної технікою, ПАТ «АвтоКрАЗ» розраховує забезпечити імпортозаміщення внутрішнього ринку ефективною компактної спецтехнікою вітчизняного виробництва. Тим більше що виробничі потужності, кадровий потенціал і відпрацьовані роками технології дозволяють це зробити в необхідних обсягах у різному виконанні, відповідно до вимог споживача.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top