Now Reading
Hulk новий безрамний бронеавтомобіль від КрАЗ

Hulk новий безрамний бронеавтомобіль від КрАЗ

Модельний ряд броньованих автомобілів КрАЗ поповнився новою машиною Hulk 4х4, відмінною рисою якої є беськапотная компоновка і відсутність рами.

КрАЗ – Hukl

Hulk – багатоцільовий броньований автомобіль підвищеної прохідності класу MRАP (mine resistant ambush protected) розроблений на шасі вантажівки КрАЗ-5233 (4х4). Його конструктивна особливість від старшого побратима КрАЗ-Шрек (4х4), – відсутність рами.

Агрегати встановлені прямо на несучій корпусі. В результаті повна маса знизилася на дві тонни – до 16 т. Бронеавтомобиль став нижче. Це зменшило центр ваги, що поліпшило стійкість і зробило посадку-висадку зручнішою. Машина перевозить до 12 чоловік екіпажу і десанту.

КрАЗ – Hukl

Бронекузов має дніше V-подібної форми – оптимальної для захисту при підриві хв. Балістична захист відповідає класу 2 по стандарту STANAG 4569. Це означає, що машина витримує вибух 6 кг в тротиловому еквіваленті під одним з чотирьох коліс або під днищем.

КрАЗ – Hukl

See Also
blank

У рух броньовик призводить турбодизель потужністю 310 к.с. З ним агрегатується механічна, 9-ступінчаста коробка передач. Він розганяє махину до 90 км / ч. Новинка призначена для роботи при екстремальних температурах навколишнього повітря – від мінус – 45С до плюс 45C.

КрАЗ – Hukl

Офіційна презентація нового, безрамного бронеавтомобіля КрАЗ відбудеться на виставці “Зброя та безпека 2016”, яка пройде в Києві з 11 по 14 жовтня в МВЦ.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top