Now Reading
Двоповерховий потяг Škoda вийде на маршрут з 1 листопада – «Укрзалізниця»

Двоповерховий потяг Škoda вийде на маршрут з 1 листопада – «Укрзалізниця»

Ремонтні і експлуатаційні служби «Укрзалізниці» мають забезпечити готовність двоповерхового потяга Škoda до експлуатації до 1 листопада.

Про це заявив голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун.

«Нарешті виводимо з «кущів» багатостраждальний електропоїзд «Škoda». Говорю про необхідність цього з першого тижня свого перебування на посаді. Тримати було такий потяг без руху, – як мінімум, – недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів», – сказав посадовець.

Зазначається, що це вже друга Škoda, яка вийшла з ремонту. Цього тижня фахівці мають провести необхідні обстеження і тестування.

Балчун повідомив, що правління прийняло принципове рішення. Передали два електропотяги «Škoda» з балансу Південної залізниці на баланс Української залізничної швидкісної компанії.

«Компанія має відповідні технологічні потужності, кваліфікований персонал та необхідний досвід експлуатації швидкісного рухомого складу. Вивчаємо прийнятні варіанти напрямків експлуатації цих потягів», – додав очільник компанії.

За його інформацією, ці потяги мають певні обмеження. Зокрема, потребують технічного обслуговування кожні 700 км.

Наразі розглядаються такі маршрути: Київ-Полтава-Харків, Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів.

See Also

«Сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже коротке – 4.55 у дорозі, з мінімальною кількістю зупинок. Ідея для «Škoda» – задіяти всі проміжні зупинки і доправити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова», – підкреслив Балчун.

Фахівці УЗ запевняють, що достатній пасажиропотік там є. Хоча щодо використання «Škoda» вони готові почути думку і самих пасажирів.

Служба руху ще працює над розкладом, але вже відомо, що це будуть денні потяги «Інтерсіті».

Балчун також додав, що з обігу буде вивільнено 18 пасажирських вагонів. Цей рухомий склад піде на напрямок Київ-Херсон. Буде додаткова пара швидкісного потяга з дзеркальним розкладом.

Нагадаємо,ще у липні цього року Войцех Балчун доручив працівникам прискорити ремонт електропоїзда Skoda EJ675 і запустити його на маршрут вже до вересня 2016 року. Однак стане можливим це лише з листопада.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top