Now Reading
«Укрзалізниця» збільшить число залізничних квитків

«Укрзалізниця» збільшить число залізничних квитків

Створена на базі «Укрзалізниці» публічна акціонерна компанія з 30 жовтня збільшить число залізничних квитків, призначених для вільного продажу. У каси буде щодоби направлятися майже на 3 тисячі 900 квитків більше за рахунок скасування трьох видів броні і зміни розподілу місць за видами продажів, повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

«Укрзалізниця» збільшить число залізничних квитків

Таким чином, залізничний монополіст України скасовує три види броні квитків і обіцяє більше вільних місць з 30 жовтня. «Відповідний наказ підписано 26 вересня, він почне діяти з 30 жовтня цього року. Всього у вільному продажі щодоби буде знаходитися більше 97 тисяч квитків. Зміна системи бронювання місць в поїздах ініціював голова правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун. Це один з кроків до поліпшення сервісу для пасажирів », – сказано в повідомленні.

Зокрема, компанія скасувала наступні види броні: для реалізації місць начальником вокзалу станцій, вокзалів регіональних філій залізниць; для реалізації місць начальником відокремленого підрозділу «Український центр обслуговування пасажирів» регіональної філії Південно-Західна залізниця; для реалізації місць начальником регіональної філії. Скасовано також види продажу для організованого виїзду груп в зворотному напрямку в додаткових поїздах і вагонах і для зворотного виїзду з держав Європи. При цьому залишилася для бронювання певна кількість місць для службових відряджень працівників залізничного транспорту.

Для державних установ і організацій встановлено бронювання місць тільки в одному поїзді при наявності інших поїздів одного маршруту. Крім того, «Укрзалізниця» встановила більш жорсткі умови викупу місць для організованих груп пасажирів – не пізніше трьох діб.

See Also

У повідомленні наголошується, що завдяки таким змінам компанія збільшила кількість місць для виїзду соціально вразливих верств населення: в кожному поїзді для них передбачено для оформлення до 10 місць замість 4, як було раніше. До переліку таких осіб входять інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, в тому числі АТО, а також інваліди 1 і 2 груп та діти-інваліди.

Керівництво акціонерної компанії «Укрзалізниця» планує до кінця поточного року розробити детальний план розвитку компанії на 5 років. У планах керівництва в сегменті пасажирських перевезень передбачено підвищення якості санітарного стану вагонів і забезпечення належного температурного режиму. Крім того, щоб уникнути корупційних ризиків керівництво «Укрзалізниці» має намір удосконалити сервіс продажу квитків, зокрема, шляхом впровадження його мобільної версії, терміналів самообслуговування і створення єдиного транспортного порталу – онлайн-вікна.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top