Now Reading
22-24 травня Міжнародний фестиваль «Київська Русь XIII ст.»

22-24 травня Міжнародний фестиваль «Київська Русь XIII ст.»

З 22 по 24 травня у центрі культури та історії «Парк Київська Русь» відбудеться грандіозний історичний військовий фестиваль «Київська Русь ХІІІ ст.». Гості заходу отримають нагоду зануритися в атмосферу Київської Русі тих часів. Клуби історичної реконструкції зі всього світу в найдрібніших деталях відтворять побут та військову тактику русичів, європейців та кочовиків XIII ст. Вперше цей унікальний для України парк надає можливість відвідати табір реконструкторів та більше дізнатися про уклад життя наших пращурів у далекому XIII ст., їх традиціями та ремеслами.

Кожен охочий отримає змогу взяти участь у майстер-класах зі стрільби з традиційного луку, метання ножів та народних ремесел.

В програмі Фестивалю на Вас чекають захоплюючі масові баталії основані на історичних подіях – славні битви руських воїнів з кочовими племенами та європейськими загарбниками. Також протягом двох днів богатирі змагатимуться в одиночних поєдинках за звання найсильнішого. Здивує і нічна програма фестивалю, а саме – масова нічна битва клубів історичної реконструкції, вогняне шоу, виступи музичних колективів середньовічної музики та яскравий феєрверк.

Фестиваль «Київська Русь ХІІІ ст.» – це три дні повного занурення в атмосферу епохи.
В програмі фестивалю:

  • масові битви клубів історичної реконструкції
  • одиночні поєдинки за звання найсильнішого
  • виступи кінних театрів каскадерів
  • театралізовані вистави
  • ярмарок майстрів
  • захоплююче нічне дійство
  • виступи колективів середньовічної музики
  • запальна етно-дискотека

Але Парк працює не тільки у фестивальні дні! Кожні вихідні він відчиняє свої стародавні величні ворота перед бажаючими відпочити, весело та пізнавально провести час. Відвідавши Парк гості зможуть познайомитись з культурою Стародавнього Києва, побачити князів та городян, воїнів у латах, покататися на конях, спробувати свої сили у стрільбі з традиційного луку, відвідати монгольську юрту та намет Нестора Літописця, сфотографуватися у середньовічному костюмі або у латах зі щитом та мечем, вистрілити зі справжнісінької метальної машини, скуштувати страви середньовічної кухні та багато іншого!

See Also

Детальну інформацію шукайте на сайті «Парку Київська Русь» – www.parkkyivrus.com..

Дух Стародавнього Києва кличе Вас!

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top