Now Reading
Оновлено банкноту номіналом 500 гривень

Оновлено банкноту номіналом 500 гривень

25 грудня, Національний банк України презентував оновлену банкноту номіналом 500 гривень зразка 2015 року з удосконаленою системою захисту. Ця банкнота продовжує оновлення номінального ряду банкнот старого зразка. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Заступник голови Національного банку України Яків Смолій повідомив, що нова банкнота номіналом 500 гривень буде введена в обіг 11 квітня 2016.

оновлена банкнота номіналом 500 гривень
«Станом на 1 грудня 2015 кількість банкнот номіналом 500 гривень в обігу склала більше 237 млн ​​штук. Новими банкнотами Національний банк буде заміщати зношені та пошкоджені 500-гривневі банкноти зразка 2006 року, які зараз перебувають в обігу », – зазначив він.

оновлена банкнота номіналом 500 гривень

Банкноти зразка 2006 і 2015 років перебуватимуть в обігу одночасно. Після введення в обіг нових 500-гривневих банкнот громадянам не потрібно буде обмінювати банкноти зразка 2006 року на нові.

See Also

«Нова банкнота має переважаючий бежевий колір і тоновану під цей колір банкнотну папір. Розмір нової банкноти аналогічний розміром банкноти номіналом 500 гривень зразка 2006 року. Збережено також основні зображення лицьового та зворотного боків банкноти. За кольором і розміром вона помітно відрізняється від банкнот інших номіналів, що допоможе населенню легко визначати номінал », – сказав начальник Управління організації виготовлення та захисту грошей і бланків цінних паперів Департаменту грошового обігу Національного банку України Володимир Тищенко.

Також Володимир Тищенко зазначив, що основні зміни стосувалися відновлення окремих елементів дизайну і впровадження «віконної» захисної стрічки і оптично змінного елемента SPARK. Ці два сучасних елементи захисту, які мають також банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року, посилять протидію підробкам і допоможуть громадянам легко визначати справжність банкнот.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top