Now Reading
Uber йде в Україну

Uber йде в Україну

Мінінфраструктури провело зустріч з представниками компанії Uber, одного з глобальних лідерів у сфері швидкого замовлення автомобілів для індивідуальних поїздок.
“Разом з Романом Хміля (глава дорожнього департаменту МІУ) зустрілися з компанією Uber. Предметний розмову і повне взаєморозуміння. Питання” Вам шашечки чи їхати? “- Втратить свою актуальність”, – написав на своїй сторінці в Facebook заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян і додав : “скоро”.

Раніше повідомлялося, що сервіс Uber почав пошук кандидата на заміщення вакансії голови представництва в Києві. Відповідні оголошення були опубліковані на сайті компанії і в мережі LinkedIn. Однак інформація про зустріч з офіційними особами України з’явилася вперше.

Uber – це сервіс автомобільних перевезень на вимогу, що дозволяє зробити заявку на послуги приватного водія за допомогою програми на смартфоні. Вартість поїздки стягується з картки, прив’язаною до аккаунту на сайті Uber, тому платити водію або залишати йому чайові не потрібно – він отримує гроші від власників сервісу.

See Also

Проти Uber активно протестують “традиційні” таксисти по всьому світу, оскільки онлайн-сервіс надає більш низькі ціни на проїзд і позбавляє їх замовлень.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top