Now Reading
ПриватБанк почне працювати з криптовалютою Bitcoin

ПриватБанк почне працювати з криптовалютою Bitcoin

Приватбанк сьогодні повідомив про завершення тестуванні сервісу, який дозволяє приймати оплату за товар у біткоіни. При цьому на розрахунковий рахунок продавця надходять гривні (за умови роботи з українським Інтерет-еквайрингом), долари (еквайринг США) або євро (європейський еквайринг).

Новина про початок роботи «Приватбанку» з криптовалютою повідомила керівник e-commerce підрозділу ПриватБанку Христина Карамзіна на конференції «Транскордонний e-commerce: імпорт в Україну».

Процес роботи з біткоінами виглядає наступним чином: при виборі криптовалюти в якості способу оплати клієнтом на checkout сторінці транзакція відбувається шляхом сканування штрих-коду. Після цього ПриватБанк за поточним курсом конвертує Bitcoin в гривню, євро або долар, з виведенням валюти на розрахунковий рахунок продавця.

See Also

«Ми вже закінчили тестування сервісу і зараз шукаємо торговців-партнерів, які готові інтегрувати прийом Bitcoin на свою checkout-сторінку. При цьому орієнтуємося ми не тільки на український ринок, а й на європейський », – прокоментувала Крістіна Кармазіна.

Крім того, ПриватБанк подав заявку в НБУ для вирішення питання регулювання криптовалюта в країні.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top