ПриватБанк почне працювати з криптовалютою Bitcoin

Гру 4, 2015 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Новини

Приватбанк сьогодні повідомив про завершення тестуванні сервісу, який дозволяє приймати оплату за товар у біткоіни. При цьому на розрахунковий рахунок продавця надходять гривні (за умови роботи з українським Інтерет-еквайрингом), долари (еквайринг США) або євро (європейський еквайринг).

Новина про початок роботи «Приватбанку» з криптовалютою повідомила керівник e-commerce підрозділу ПриватБанку Христина Карамзіна на конференції «Транскордонний e-commerce: імпорт в Україну».

Процес роботи з біткоінами виглядає наступним чином: при виборі криптовалюти в якості способу оплати клієнтом на checkout сторінці транзакція відбувається шляхом сканування штрих-коду. Після цього ПриватБанк за поточним курсом конвертує Bitcoin в гривню, євро або долар, з виведенням валюти на розрахунковий рахунок продавця.

«Ми вже закінчили тестування сервісу і зараз шукаємо торговців-партнерів, які готові інтегрувати прийом Bitcoin на свою checkout-сторінку. При цьому орієнтуємося ми не тільки на український ринок, а й на європейський », – прокоментувала Крістіна Кармазіна.

Крім того, ПриватБанк подав заявку в НБУ для вирішення питання регулювання криптовалюта в країні.

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031