Now Reading
США нададуть додаткову гуманітарну допомогу Україні

США нададуть додаткову гуманітарну допомогу Україні

США нададуть Україні додаткову фінансову допомогу у розмірі 17,7 мільйона доларів. Про це повідомив віце-президент Сполучених штатів Джозеф Байден під час телефонної розмови з Президентом України Петром Порошенком.

За словами американського політика, кошти призначені для людей, потерпілих внаслідок конфлікту на Донбасі, й підуть на забезпечення їх житлом та харчуванням, а також на проведення заходів з охорони здоров’я та покращення санітарно-гігієнічних умов.

“Лідери двох країн привітали зусилля місії ОБСЄ для досягнення домовленостей про припинення вогню у конкретних районах, де бойові дії тривають досі, і закликали Росію дотримуватися умов Мінських угод, а також припинити передачу важкої зброї на територію України і нагромадження військ уздовж кордону”, – йдеться у повідомленні прес-служби Білого дому.

See Also

У прес-службі Петра Порошенка повідомили, що Джозеф Байден також повідомив про готовність США надати Україні кредитні гарантії у розмірі одного мільярда доларів у рамках фінансової підтримки у 2015 році.

за інформацією Радіо Свобода

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top