Now Reading
Древній Київ кличе на Андріївські вечорниці

Древній Київ кличе на Андріївські вечорниці

У найближчі вихідні, 13 та 14 грудня, в «Парку Київська Русь» відбудуться Андріївські вечорниці.
Ще здавна святкування на Андрія були улюбленою розвагою молоді. Тому, наслідуючи давні традиції, жителі Древнього Києва підготували для гостей калейдоскоп різноманітних розваг.
Саме  цими вихідними розпочинається програма «Зимова казка у Древньому Києві», яка триватиме понад місяць. І честь перерізати символічну стрічку та відкрити програму разом з князем випаде гостям «Парку Київська Русь», які носять ім’я Андрій.

Головним дійством театралізованої програми стане вистава «Сказання про мудрість князя Володимира Ясне Сонечко». Вистава має дві сюжетні лінії, а дії будуть відбуватися синхронно в двох площинах, як у дзеркальному відображенні. Автентичного середньовічного колориту додадуть унікальні дизайнерські декорації і костюми, пошиті за історичними давньоруським ескізами.
У виставі «Сказання про мудрість князя Володимира Ясне Сонечко» братимуть участь професійні актори туатру Древнього Києва і кінно-трюкового театру. А в головній ролі виступить президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко.
Також в зимовій казці буде застосовано багато спецефектів: каскадерські трюки, поєдинки з використанням середньовічної зброї, піротехнічне та вогняне шоу.

Також, під час Андріївських вечорниць відвідувачі Парку зможуть взяти участь у стародавніх ігрищах: «Вибивалках» та «Городках», помірятися силою з непереможним богатирем у «Древньоруському армреслінгу», покататися на санях, запряжених кіньми з Княжої конюшні, провести фотосесію в історичних костюмах.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району.

See Also

Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Вартість квитків – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, діти шкільного віку – 30 грн, дошкільники – безкоштовно.

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top