«Парк Київська Русь» запрошує розгадати загадку Середньовіччя

blank

8-9 листопада «Парк Київська Русь» запрошує розкрити тисячолітню таємницю Древнього Києва під час пізнавально-розважальної програми “Дитинець Києва – загадка Середньовіччя”.
На гостей Парку чекають: посвята у мешканці Древнього Києва, театралізовані постановки та кінно-трюкові шоу, стародавні ігри та забави.

Відвідувачі побачать, як у давнину богатирі на війну збиралися, як князь собі військо вибирав, стануть свідками запеклого турніру кінних лучників та захоплюючого княжого полювання.
“Кінний зодіак” познайомить з 12-ма представниками різних порід з Княжої конюшні. Можна буде погладити їх та сфотографуватись, освоїти ази сідлання коней та верхової стрільби з лука на спеціальних майстер-класах.

See Also
blank

Зігрітися в осінню прохолоду допоможуть веселі бої на мішках, перегони по “серпантину”, стародавній танець маразуля й хороводи навколо вогнища.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Вартість квитків – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, діти шкільного віку – 30 грн, дошкільники – безкоштовно.

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top