Now Reading
Казкові персонажі кличуть до Древнього Києва

Казкові персонажі кличуть до Древнього Києва

1-2 листопада у «Парку Київська Русь» відбудеться «Древньокиївський маскарад». На гостей чекає яскрава розважальна програма, під час якої зустрінуться бог сонця Ярило та княгиня Зима. Відвідувачі й самі зможуть до неї долучитися.

Окрім того, будуть потіхи та забави від мешканців середньовічного міста, як-от: про те, як скоморохи на санях влітку їздили, «дипломатичні перемовини» бога літа Ярила та княгині Зими, зимово-літній перепляс, змагання вершників за коня та багато інших.

Гості зможуть обрати собі до душі армію – Літа чи Зими – і взяти участь у стародавніх іграх на боці улюбленого персонажа. А ще зіграти у середньовічний футбол, долучитися до слов’янського хороводу навколо вогнища, яке запалить сам Ярило, відпочити з родиною та друзями на славу.
Можна буде визначити найвлучнішого стрілка з лука у своїй компанії в середньовічному тирі, сфотографуватись в образі князя, боярина чи витязя, покататись на породистих княжих конях, виготовити оригінальні сувеніри на майстер-класах з народних ремесел. І посмакувати стравами, приготованими за стародавніми та сучасними рецептами.

See Also

Відкрийте ворота у казковий світ Середньовіччя разом із Древнім Києвом!

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Вартість квитків – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, діти шкільного віку – 30 грн, дошкільники – безкоштовно.
Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top