Now Reading
У Києві відбудеться концерт «Ні війні»

У Києві відбудеться концерт «Ні війні»

16 листопада в Києві виступлять два легендарних рок-гурти — «Телевизор» із Санкт-Петербурга і «Колезький асесор» з Києва. Концерт отримав назву «Ні війні»!

Ні війні

Концерт відбудеться у столичному клубі «Юність».

У музиці, як і в будь-якому іншому виді мистецтва є імена, які кожен поважаючий себе меломан «must see». Якщо ми говоримо про 80-ті та про музику, яку грали тоді на території колишнього Радянського Союзу, то ми не можемо не згадати про пітерський рок-гурт «Телевизор». Ще в роки перебудови вони співали гостросоціальні пісні і несли у народ музичні шедеври «нової хвилі». Сьогодні її лідера, Михайла Борзикіна, знову можна побачити на демонстраціях російської опозиції.

Музика «Телевизора» сьогодні — це щільний електронний драйв з використанням рокових гармоній і рифів та сміливі ритмічні рішення в дусі «британської нової хвилі». У поєднанні з глибокими текстами, повними сучасних реалій і роздумів про сенс життя, пісні Борзикіна — це найцікавіше і, безумовно, унікальне явище в сучасній російській музиці, яке не має нічого спільного з колоніями ліниво-ниючих під мляві гітари інфантильних хлопчат.

Борзикін й понині — «Маяковский от рока», але тільки року XXI століття. Рок — це музика протесту, російський рок — це гурт «Телевизор»!

Якщо ж говорити про «Колезький асесор» — то це найзагадковіша і, на думку багатьох експертів, геніальний український рок-гурт. Експериментальна складова є невідʼємною частиною творчості колективу. Визнаний музичний критик Артемій Троїцький сказав дуже просто:

Я беруся стверджувати, що гурт «Колезький асесор» грає унікальну музику і не має аналогів в історії світової рок-культури.

Сьогодні «Колезький асесор» продовжує практично не видиму для більшості роботу над собою, свідченням чому зʼявляються нові альбоми.

У вас є рідкісна можливість побачити обидві ці групи на одній сцені у спільному концерті «Ні війні»:

Дата та час: 16.11.2014 р., 19:00

Місце: клуб «Юність», вул. Артема 37-41

Замовити квитки за телефоном: +38 (044) 599-31-61

Інформаційна підтримка: Time-UA.com

Джерело: Time-UA.com (http://time-ua.com)

Акредитація ЗМІ
Усі питання щодо присутності на премʼєрі та створення репортажу ви можете вирішити за телефоном:

+38 (068) 124-21-91, Євген

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top