Now Reading
У Древньому Києві пройде міжнародний турнір лучників

У Древньому Києві пройде міжнародний турнір лучників

4-5 жовтня у Древній Київ в «Парку Київська Русь» з’їдуться кращі стрільці з України, Білорусі, Молдови та інших країн на традиційний Міжнародний лучний турнір «Стріла Древнього Києва».
Учасники будуть потрапляти в мішень з відстані 30 метрів і більше, вражати своїми стрілами «воїнів противника», стріляти на випередження та з-за прикриття.
Особливий колорит турніру нададуть історичні костюми лучників різних народів та епох, а також традиційні луки, виготовлені за старовинними технологіями. Крім того, на гостей Древнього Києва чекають яскраві театралізовані постановки і захоплюючі кінно-трюкові шоу, видовищні лицарські бої, майстер-клас із верхової стрільби з лука, показова стрільба з японських луків юмі.
Можна буде покататися на породистих конях із Княжої конюшні, поласувати стравами середньовічної кухні, сфотографуватися в історичних костюмах, придбати сувеніри на ярмарку майстрів.
Увечері в субботу відбудеться яскрава постановка з вогняними спецефектами «Взяття Херсонеса князем Володимиром».
Кожен, хто придбав квиток на турнір «Стріла Древнього Києва», матиме можливість випробувати свою влучність у стрільбі з лука в історичному тирі безкоштовно.

 


Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Вартість квитків – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, діти шкільного віку – 30 грн, дошкільники – безкоштовно.
Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top