В Україні з’являться автомобільні номери нового зразка

blank

Український інститут промислової власності 25 вересня 2014 зареєстрував патент на промисловий зразок під назвою “знак номерний транспортних засобів”, власником якого є ДДАІ МВС України. На основі патенту ДАІ паралельно ведеться підготовка нового держстандарту за номерними знаками, який замінить колишній ДСТУ 4278: 2012.

Патентом і новим стандартом передбачено 13 варіантів нових номерних знаків. Решта номерів залишаться без змін (зокрема, для військової, сільгосптехніки, дипломатичних представництв і т.п.). Необхідність введення нових номерів обумовлена ​​підписанням Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Головна зміна – синій фон для національного прапора України чи українського герба. Після вступу до ЄС почнуть видаватися номера і з символікою Євросоюзу. Ще одна відмінність нових номерів – на них вже не буде захисної голограми “UA”. Замість неї в лівій нижньому кутку передбачено місце для нанесення штрих-коду, за яким визначать виробник знака.

See Also
blank

Номерні знаки нового зразка почнуть видавати українським автомобілістам орієнтовно через 3 місяці. При цьому планується, що нові номери стануть дешевше.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top